Ekonomický newsfilter: Popularita 5G mobilov môže najbližšie mesiace vypínať výrobu v slovenských automobilkách
➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku a počúvať môžete aj bez pripojenia k internetu. Sťahujte kliknutím sem.
Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.
Váš technologický partner VNET je tu pre vás viac ako 20 rokov. Poďme robiť biznis spolu.
Dobrý deň,
dúfajme, že kým sa na politickej scéne vyjasní, budú vláda a parlament schopné rozhodovať aspoň o tých najdôležitejších veciach.
Ak ste náhodou včera nesledovali slovenskú politiku, tu je najprv jej stručný sumár zo včerajška:
- Strany SaS a Za ľudí žiadajú odstúpenie premiéra, inak odídu.
- Minister práce a sociálnych vecí Milan Krajniak zo Sme rodina podal demisiu.
- Poslanecký klub OĽaNO zatiaľ podržal Igora Matoviča.
- Ako možný nástupca predsedu OĽaNO sa spomína minister financií Eduard Heger.
Ekonomický newsfilter má dnes 1300 slov, čo je 5 a pol minúty čítania. Pripravil Konštantín Čikovský.
1. Problém v trnavskom Stellantise nemusí byť jediný