Denník N

Obytný komplex pri bývalej hlohoveckej Slovakofarme sa rozrastie o 234 bytov

Projekt Nový Hlohovec II Vizualizácia - Nový Hlohovec
Projekt Nový Hlohovec II Vizualizácia – Nový Hlohovec

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

  • Developer projektu Nový Hlohovec už dokončil a aj predal skoro všetky byty a chystá ďalšie rozšírenie.
  • K trom bytovým domom chce pridať ďalších deväť.

Developer Nový Hlohovec, za ktorým stoja viacerí realitní podnikatelia z Považia a podnikateľ s omietkami Michal Lančarič zo Siladíc pri Trnave, nedávno skolaudoval svoj bytový projekt s rovnakým názvom.

Teraz v tej istej lokalite susediacej s hlohoveckou fabrikou na výrobu liekov, ktorá dnes nesie názov Saneca, chystá jeho rozšírenie pod názvom Nový Hlohovec II. A ide o výrazne rozsiahlejší zámer ako pri prvej etape.

Prvý už dostavaný projekt developera Nový Hlohovec. Foto – Nový Hlohovec

Vyplýva to z projektu, ktorý developer poslal domácim povoľovacím úradom. Už naň dostal aj odpoveď, že sa nemusí posudzovať komplexnejšou cestou cez zákon o vplyvoch na životné prostredie.

Viac o novom projekte

  • Zatiaľ čo prvý projekt ponúkol iba 77 bytov v troch bytových domoch, z ktorých jeden vznikol aj z bývalej haly Slovakofarmy, teraz jeho pokračovanie ráta s 

    Na čítanie potrebujete aspoň štandard predplatné.

Dnes na dennike.sk

Firmy

Reality

Ekonomika

Teraz najčítanejšie