Denník N

Úspešný východoslovenský kamionista pridáva ďalší biznis. Svoj projekt s 260 bytmi nazval po pápežovi

Nový prešovský projekt Michala Verešpeja Vizualizácia - Rezidencia Jána Pavla II
Nový prešovský projekt Michala Verešpeja Vizualizácia – Rezidencia Jána Pavla II

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

  • Majiteľ dopravnej firmy Vedos Michal Verešpej už dlhšie vlastní betonárky a zaujíma sa o výstavbu skladov.
  • Teraz chce v Prešove stavať aj byty a apartmány.

O rýchlom rozrastaní biznisu východniara Michala Verešpeja písal Denník E iba v lete minulého roku. Vtedy muž, ktorý začínal pred trinástimi rokmi podnikať s jedným kamiónom kúpeným za peniaze požičané od strýka, oznámil, že v Prešove chce postaviť vlastné logistické centrum za vyše 18 miliónov eur. V tom čase mal k svojej rýchlo rastúcej dopravnej firme Vedos už dlhšie prikúpené aj viaceré betonárky.

Tam sa však rozširovanie jeho obchodných aktivít nekončí. V realitnom biznise, ku ktorému ho posunulo pravdepodobne aj vlastníctvo betonární, má teraz ďalší, ešte väčší projekt.

V Prešove chce postaviť nový rezidenčný komplex s bytmi, apartmánmi a rôznymi prevádzkami služieb za celkovo 50 miliónov eur.

Projekt nazval

Na čítanie potrebujete aspoň štandard predplatné.

Dnes na dennike.sk

Doprava

Firmy

Reality

Ekonomika

Teraz najčítanejšie